KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197325
nr 1619 7325
Karl-Göte Sernius Andersson
(1904-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, "parken". Olja på pannå, 123x215, oramad
Karl-Göte Sernius Andersson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:30:23
13/5 18:44:55
Karl-Göte Sernius Andersson
Läs mer om Karl-Göte Sernius Andersson
Karl-Göte Sernius Andersson
nr 1619 7325
Karl-Göte Sernius Andersson
(1904-1959), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 13 maj 2024 |
| 13/5 18:44:55 | 1 | Vinnande bud |
Karl-Göte Sernius Andersson